Баймуханова Жания Орынбаевна » Средняя многопрофильная школа № 37
» » » Баймуханова Жания Орынбаевна

Баймуханова Жания Орынбаевна

Баймұханова Жәния Орынбайқызы-директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары. 1981 жылы Өскемен педагогикалық училищесін "бастауыш сыныптарда сабақ беру" мамандығы бойынша, 1992 жылы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетін "орыс тілі мен әдебиеті"мамандығы бойынша бітірген. Еңбек өтілі 38 жыл, жоғары біліктілік санаты бар. Гуманитарлық цикл мұғалімдеріне, 5-7 сыныптардың оқу қызметіне жетекшілік етеді. Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.
Баймуханова Жания Орынбаевна - заместитель директора по учебной работе. В 1981 году окончила Усть-Каменогорское педагогическое училище по специальности "преподавание в начальных классах", в 1992 году Восточно-Казахстанский государственный университет по специальности "русский язык и литература". Стаж работы 4 год, имеет высшую квалификационную категорию. Курирует учителей гуманитарного цикла, учебную деятельность 5-7 классов. Учитель русского языка и литературы.

Похожие публикации:

13 ақпан 2018 Юбилей