Ориненко Наталья Александровна » Средняя многопрофильная школа № 37
» » » Ориненко Наталья Александровна

Ориненко Наталья Александровна

Ориненко Наталья Александровна -директордың тәжірибелік-эксперименттік жұмыс жөніндегі орынбасары. 2004 жылы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетін "психология"мамандығы бойынша бітірген. Еңбек өтілі 18 жыл, жоғары біліктілік санаты бар. Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі. Мектеп мұғалімдерінің әдістемелік жұмысына, сондай-ақ мамандардың қызметіне жетекшілік етеді.
Ориненко Наталья Александровна - заместитель директора по опытно-экспериментальной работе. В 2004 году окончила Восточно-Казахстанский государственный университет по специальности "психология". Стаж работы 18 лет, имеет высшую квалификационную категорию. Учитель самопознания. Курирует методическую работу учителей школы, также деятельность специалистов.