Клименко Елена Сергеевна » Средняя многопрофильная школа № 37

Клименко Елена Сергеевна

Клименко Елена Сергеевна – директордың ақпараттандыру жөніндегі орынбасары. 2000 жылы Семей мемлекеттік университетін математика мамандығы бойынша, 2007 жылы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетін информатика мамандығы бойынша бітірген. Еңбек өтілі 22 жыл, біліктілігі жоғары санатты оқытушы-зерттеуші. Информатика мұғалімдеріне, мектептің ақпараттандыру қызметіне жетекшілік етеді.
Клименко Елена Сергеевна - заместитель директора по информатизации. В 2000 году окончила Семипалатинский государственный университет по специальности "математика", в 2007 году Восточно-Казахстанский государственный университет по специальности "информатика". Стаж работы 22 лет, имеет высшую квалификационную категорию педагог-исследователь. Курирует учителей информатики, деятельность информатизации школы.